çoklu islevselligi saglayan veri analitik platformu

Veri analizi anlamak için asagidaki faktörleri anlamak gerekmektedir. Sen ne tür bir bilgi satis müdürü ya da CFO ya da CEO basarili olmak için gerektirir kendinize sormalisiniz. Sik sik sorulur ve cevaplar nadiren verilen tüm zor sorular, düsünmelisiniz. Veri analiz platformu durumunda, uygulama gerçekten satis islemleri güvenmek durumunda da düsünmelisiniz, BT fonksiyonlari ve is analistleri? Ayrica bir yönetici kurumsal bilgilere erismek ve anket tercih tam süreci, düsünmelisiniz. O dinamik bir pano veya bir elektronik tablo veya pdf veya power point veya e-posta kullaniyor? Tüm bu faktörler her zaman açik bir sekilde veri analizi anlamak için dikkate alinmalidir.

Veri analizi platformu ayni zamanda video gözetim alaninda kullanilmaktadir. Bu yazilim özellikle video yayinlari analiz ve gerektiginde güvenlik programlama uyarmak için kullanilir. Bu sürece dahil çesitli faydalar asagidaki gibidir:

1) veri analiz platformu video yayinlari derin analiz yapmak için kullanilir. Yazilim tüm görüntü odakli, ama ayni zamanda piksel görüntüleri piksel parçalayarak yetenegine sahip degil sadece. Görüntü bile en ufak bir degisiklik bu yazilim tarafindan tespit edilebilir.

2) veri analizi gerçek zamanli video izleme yetenegine sahiptir. Dogru anketler az süre içinde yapilir. Yazilim her zaman aktiftir ve bir mola alir asla.

3) veri analizi programlama isçilik maliyetini düsürür. Kullanici güvenlik kisisel için gerekli olan maliyet, kisaltir. Kisisel sayisi sinirlandirilabilir.

4) Veri analitik platformunun ileri teknoloji hareket algilama ve nesne tanima yazilimi saglar. Bu hareket algilama için duyarlilik çesitli düzeylerde ayarlanabilir. Ayrica, video tanima yetenegine sahiptir ve birbirinden nesneleri ayirt etmek için özellikle programlanmistir.
5) veri analiz platformu da uyarilar ve bildirimler ile bize günceller. Her seyden önce, bu özel uygulamayi yüklemek kolaydir ve kullanimi kolaydir.