bir inventorypos yönetimi yazilimi astar

Envanter yönetimi sistemi ve perakende yazilimi artik yas için var olmustur. POS sistemleri yazilimin en erken bu yana var olmustur. Su perakendeciler sadece arkaniza yaslanin ve bu piyasa kosullarinda sakin olamaz biliyorum. Perakendeciler müsteri gün savvier gün oluyor, çesitli daginik ve dar pazar, cevap gerekiyor. Bir POS yazilim saticilari bir tüm bu sorulara cevap ve çözüm saglamak için gereken gibi bir sonucu olarak, insanlar online gibi yerlerde, magazalar, vb çesitli ürünleri satin aliyorlar.

Yani POS zaten bu kadar haber kirilma nedir? Siz sorun.

· Ilk olarak bu müsteri tutma artirmak için yardimci olur. Daha müsterileri elde tutmak daha fazla müsteri memnuniyeti anlamina gelir.
Hisse senedi ve envanter içine · alin daha analitik bir bakis
Bir süre içinde · Artan kar
· Daha az zaman hatalari kayit ve tespit harcanmaktadir
· Daha kolay promosyonlar izlemek için yapar
Ürünleri · Fiyatlari bir yerden digerine tutarli

Bir PC varsa, o zaman POS yazilim satin alma ve böyle bir nakit çekmece, kredi karti swiper olarak gerekir aksesuarlar ekleyerek bir POS “yaratmak” için, vb gibi siki sistemleri tavsiye degildir. Her zaman bu tür amaçlar için özel bir sistem olmasi tavsiye edilir.

Simdi POS hakkinda biliyorum, envanter yönetim sistemi için POS sistemleri ve perakende sistemleri sunacak sistemleri ve sirketlerin bir bolluk, bulacaksiniz. Böylece satis ekibi ile temasa geçmek ve ayni zamanda is gereksinimleri asagi kaleme tarafindan üzerinde düsünmek gerekir iyi bir POS sey seçmek için nasil.

Bu POS yazilim sunuyoruz sirketler hakkinda arastirma önemlidir. Sirketin müsterileri ya da üzerinde yogunlasmaktadir eger yakindan sirket izlemek, bileceksiniz.
Kendi yazilim yeni gereksinimlerini karsilamak için adapte olup olmadigini, degisim gereksinimleri hakkinda sirket sormak özgür olun. Hizli bir sekilde özellikleri ve islevleri, yeni yerler ve mevcut sistem ya da ek yük ekleyebilirsiniz.