sav saticilari için veri entegrasyonu seçenekleri

Kabulü son yillarda katlanarak büyüdü bir Service (SaaS) gibi yazilim olarak, barindirilan uygulamalari ile birçok müsteri veri entegrasyonu ve baglanti yetenekleri saglamak için SaaS uygulamasi saticilari soran basladi. Agirlikli olarak is ihtiyaçlarina bagli çesitli nedenlerle, için, müsteriler siki kurum içi arka uç sistemleri ve veritabanlari ile SaaS uygulamasi verilerini entegre ariyoruz.

Son aylarda sirketler kolay, hizli ve esnek SaaS entegrasyon çözümleri için müsterilerimizin artan bir talep karsilastim. Öncelikle bu Salesforce ve NetSuite uygulamalari kullanarak müsterilerden entegrasyon gereksinimleri etrafinda ama simdi diger SaaS uygulamalari yani sira benimsenmesi büyüyen tüm piyasa deneyimlerini bakin.

Bu entegrasyon bütün bu konuda yaklasim gerekir Biz nasil bakiyor SaaS saticilari bir dizi ile çok sayida görüsmeler oldu. Onlar çogunlukla ellerinden geleni, özellik-zengin uygulama yaratmaya odaklanmistir ve çok kendi iç sistemleri ile müsteri verilerini entegre düsünülen verilen degil gibi kesinlikle SaaS sirketlerin sürpriz gibi görünüyor.
Burada bu SaaS saticilari için teklif tavsiye temel unsuru vardir:
strateji ve bir taktik.
· Bu demektir ki sizin entegrasyon yetenekleri ile olmasi ve bu nihai hedef için yolda size verir bir sekilde (taktik) en yakin müsteri talebi karsilamak için istediginiz açisindan akilda bir nihai hedef var.
· Bu ihtiyaci Adres ve artan ama çok asamali bir yaklasim içinde yeteneklerini büyür.
· Entegrasyon, zor zor ve karmasik oldugu için uzmanlar getirin.
SaaS saticilari için kullanilabilir seçenekleri açisindan, Adeptia asagidaki çerçeve sunmaktadir:
· Seçenek A: SaaS saticisi entegrasyon hizmetleri vermektedir
· Seçenek B: SaaS saticisi XML / Web Hizmetleri arayüzü yayinlar
· Seçenek C: SaaS saticisi Sertifikali Is Ortaklari için müsteri anlamina gelir