özel yazilim gelistirme dis kaynak temelleri

Is zorluklari sayisinin artmasi ile, hizli ve dogru sonuçlar için is süreci otomatik hale getirmek için çok gerekli hale gelir. Ve, yönetmek düzenlemek ve düzgün bir sekilde is süreci tasimak için kullanilabilecek etkin bir teknoloji veya yazilim için ihtiyaç ortaya çikmaktadir. Kesinlikle, kimse / is için güvenebilecegini bir teknoloji.

Her is farkli oldugu için, onlarin ihtiyaçlarini farkli olurdu. Temel is süreci degisir Gereksinimler benzersiz olabilir. Ayrica hazir çözüm ya da bir is belirli ihtiyaçlarina cevap olmayabilir. Tüm özel ihtiyaçlarina hitap edecek sekilde ve is ihtiyaçlari degistikçe özel yazilim hem de degistirebilirsiniz burada Özel Yazilim Gelistirme bir cevap olabilir.

analizi gerekir:
Bir gereksinimleri bir diyagram ya da akis semasi özeti gereksinimleri eslestirmek için kolay bir yol dönüsebilir ve anlamak için degerli bir araç olarak kullanilabilir ve böylece elde onun is gereksinimleri net bir resim, teknoloji çikti ve beklentileri, vb olmalidir terzi tam olarak is ihtiyaçlarina göre yazilim yapti.

kendi kendine kaynak veya dis kaynak:
Bu teknoloji ilgili ve is süreçleri ile paralel çalismasi gerektigi gibi kendisi için bir dogru ortagi seçmek kadar benzer. Bu adres için digerleri dis kaynak ise yazilim içi gelistirme ile gitmek tercih gerekir. Kendinden kaynak veya içi gelistirme zaman alici ve bu islem uzun ve gerekli altyapi almak, ise içerir çok olarak bazi durumlarda pahali olabilir, vs Yani belli ki dis kaynak daha iyi bir seçenek olarak uyuyor.

Özel ihtiyaçlari için dogru yazilimi gelistiricisi seçimi:
Her gün evrim ve teknoloji alanindaki yenilikler ile, kendisi için dogru teknoloji veya yazilim seçmek ve bu zor olur çok bütçe kisitlamalari (Eger varsa) içinde. Sirket ve gereksinimleri, rakip tirnak, vb karsilamak için varligini, önceki çalismalari, örnekler, müsteriler, bakim hizmetleri (teklif varsa), potansiyel, insan gücü, uzmanlik içeren özel bir yazilim gelistirme sirketi seçerken birkaç sey akilda tutulmalidir