NSF gelen NSF güvenlik kaldirmak için nasil

Lotus Notes çok yararli e-posta istemcisi uygulamasidir. NSF Lotus Notes veritabani dosya uzantisi. Bu e-posta uygulamasi günümüz dünyasinin ihtiyaci olan pek çok özellik içerir. Bu e-posta uygulamasi en iyi özelliklerinden biri de güçlü bir güvenlik seviyesidir. Bunu kilitleme özelligi ile önemli NSF dosyalari koruyabilirsiniz. Böylece, yetkisiz kullanici sifresi olmadan NSF veritabani erisimi elde edemezsiniz.

Sahibi yerini kimse Notes veritabanindan NSF dosyalari kaldirabilirsiniz uzak oldugunda bu özellik, çok yararlidir. Ancak, bazi önemli is görevi gerçeklestirmek için kilitli Notlar veritabani dosyasinin ihtiyaci varsa gibi bu özelligin bazi dezavantajlari vardir. Sifre yoklugunda önemli is görev çok engellemektedir.

NSF Güvenlik çikarmak için mükemmel bir seçenek ariyorsunuz: veritabani NSF dosyalari açmak için mümkün degilse, sadece bir seçenek bir apt olarak kullanmak NSF güvenlik sökücü araci oldugunu için birakilir yoktur. kolayca açip kilitli NSF dosyalari okuyabilir böylece, NSF güvenlik kaldirmak için çözüm.

NSF Güvenlik çikarmak için-Araci git: kolayca açip kilitli NSF dosyalari okumak yardimci olabilir SysTools Securase aracini kullanabilirsiniz. Bu araç, kilitli veritabani NSF dosyalari NSF yerel güvenlik kaldirmak için bu kullandiktan sonra kolayca açabilir ve NSF dosyalari okumak yardimci olur ileri teknolojisini kullanmaktadir. Bu bir kenara not edin, bu kaldir NSF güvenlik araci sadece Notes veritabani yerel NSF güvenlik yok edilir.