programlama bilgisi olmadan kendi yazilim olusturmak için nasil

Bu konuda programlama zaman gerçekten iki yol seçim var. Ya programlama becerileri elde etmek için, yillardir, bir çok ele alacagiz, ya da herhangi bir programlama beceri olmadan kendi yazilim olusturabilirsiniz hangi ile “kolay” yol seçecek!

Eger zor bir yol takip ederseniz size içinde olmasi gerekir. Bir çok çalisma ve Tanri sizi saglamak gelmistir yetenek genisletmek gerekir. Sen sabir yil ihtiyaç ve güçlerini test edecek. Zaman ve gider gerçek programlama becerileri üzerinden canli olmaya baslayacak gibi deneyim büyüyecek. Asagi tarafi oldugunu, bu zaman alacak ve dedigim gibi, size içinde olmasi gerekir. Sizin için faydalari özellikle hayatinizin daha sonraki bir asamada da büyük olacak. Hala genç bir kisi bu vardir.

“Kolay” yol, gerçekten bu sekilde bir programci olmak istiyorsaniz, seçim gerekiyor hangi iki küçük ve daha kolay yollar vardir. Ya yazilim olusturmak için ya da bu is için profesyonel bir programci kiralamak bir yazilim olusturucu kullanacaktir. Eger para yatirim için ancak bir programci ise durumunda para önemli miktarda gerekir olan bu küçük yollarin her ikisi için.

Bir yazilim jeneratör seçmek istiyorsaniz o zaman akillica seçmelisiniz. Kelimenin tam anlamiyla Online bu jeneratörler binlerce bulacaksiniz. Onlar çok söz veriyorum. Gerçek su ki, bu araçlari kendi karli yazilim ürünleri olusturmak ve satmak saglar. herhangi bir programlama bilgisi olmadan. Hiçbir programci kiralamak veya bir komut dosyasi dili ögrenme zamaninizi aldigim için binlerce dolar harcamak gerekir. Ama yazilim ne tür yaratacak? Bu baska bir hikaye. Özellikleri tür bir içerecektir Ne, nasil kullanici dostu o olacak, bunun için olusturuldugu is yapacak …