nasil remotly ev Bilgisayarima baglamak için … Bedava

Bir ince istemci neden kendi kisisel VPN (sanal özel ag) yapmamaya pahali bir aylik çözüm için ödeme yerine. Bu kolay adimlari izleyin:

Bir ‘Home Edition’ Windows kullaniyorsaniz, size RealVNC (ücretsiz sürümü) bir kopyasini indirmek ve kurmak gerekir. Eger ‘Profesyonel’ veya Windows ‘Ultimate’ sürümleri varsa, sadece pc içine uzak Uzak Masaüstü kullanabilirsiniz. Zaten varsayilan olarak monte edilmelidir ve> Çalistir (veya arama programlari ve dosyalari)> MSTSC> girin Baslat giderek baslatilabilir.

RealVNC (yerel ve uzak) her iki bilgisayarda yüklü olmasi gerekmektedir. Hatirlamak zorunda sey oturum istediginiz pc için, Görüntüleyici ek olarak, Sunucu kontrol etmektir. Bir sifre koymak emin olun ve bir hizmet olarak baslatin programi kontrol edin. Windows XP Pro, Vista Pro / Ultimate veya Windows 7 Pro / Ultimate kullaniyorsaniz bu adimi göz ardi edilebilir. Sadece Windows Home sürümleri için yapilmasi gereken.

Hamachi (https://secure.logmein.com/US/products/hamachi2/) adresinden ücretsiz olarak kisisel bir Sanal Özel Ag istemcisi. Bu yazilim yil için yaklasik edilmis ve hamachi.cc yer için kullanilan ancak sirket bir süre önce LogMeIn tarafindan satin alindi ??etti. Eger Hamachi serbest sürümünü indirmek ve yönetilmeyen indir seçtiginizden emin olun.

Hamachi müsteri takin ve yönergeleri izleyin. Istemci baslatin ve bilgisayariniz için bir isim seçin. Ayrica, hamachi tarafindan verilen IP adresini not edin: Bu Uzak Masaüstü veya VNC için Bilgisayar / Sunucu alaninda giris olacaktir.

Yeni bir ag olusturmak ve bir isim ve sifre vermek için seçin.

Uzaktan bilgisayariniza Hamachi müsteri yükleyin ve size verilen yeni IP belirterek, ayni adimlari ile çalistirin; Ancak, seçtiginiz bu kez mevcut sebeke ve giris aginiza önceki adimda için seçtiginiz adi ve sifre katilin. Her iki pc sizin Hamachi müsteriler listelenir görmek emin olun. Aksi takdirde, bir yeniden yapmak isteyebilirsiniz.

Bu noktada gitmek için iyi olmalidir. Diyor nerede Uzak Masaüstü veya RealVNC baslatin ve diger bilgisayarin IP adresini girin Uzak Masaüstü için gerçek, veya Bilgisayar için sunucu,,. Tabii ki, size baglanmaya çalistiginiz bilgisayarda bir kullanici hesabi var / bilmeniz gerekir.

Bu tek ihtiyaciniz olmalidir.