nasil microsoft word içinde otomatik metin yazarak saat kaydedebilirsiniz

Microsoft Word gezegende mevcut olan en güçlü masaüstü yayincilik araçlarindan biridir ve birçok özellik genellikle Microsoft Word operatörler tarafindan kullanilmayan karmasikligi nedeniyle inanilmaz derecede henüz zengin bir özelliktir. Ben kullanilan altinda görmek yapmak özelliklerinden biri Otomatik Metin fonksiyonudur. Otomatik Metin temel bakis bu, bu bir anahtar kelime için paragraf iliskilendirerek belgelerinize ortak paragraflar yeniden veya eklemenizi saglar. Bir belgeye paragraf eklemek gerektiginde, sadece anahtar kelime yazin ve ardindan Enter ve sizin için ekler paragraf basin.

Peki neden bu önemli olacaktir?

Peki bu oldukça basit – bu size zaman kazandirabilir gidiyor! Eger Finansal Planlama Sanayi, Hukuk Kardeslik, bankacilik sektörü ya da o zaman bu araç size zaman ve para kazandiracak düzenli degismez düzenli olarak belgelerinize anahtar paragraflar girmek için gerekli olan herhangi bir sektörde çalisiyorsaniz.

Örnegin, Avustralya, Finansal Planlama yatirimlar belirli sorumluluk için tavsiye kendi mektuplari dahil etmek gerekmektedir. Bu yasal uyarilar hemen hemen stok standart ve gerçekten tüm bu çogu zaman degismez. Sürekli olarak bu yasal uyarilar yeniden yazmak zorunda üstesinden gelmek için, sadece onlari bir kez yazabilirsiniz, sonra gelecekte, sadece reddi adini yazin ve butonu tiklayin reddi eklemek için böylece Otomatik Metin Magaza eklemek ve takili olurdu Mektubunuzu içine. Bu yöntemi kullanarak, iki avantajlarindan biri saglayacaktir.

Bu yöntemi kullanarak ilk avantaji kullanilan yasal uyarilar yazdiginiz tüm diger harfler ile tutarli olmasini saglamak olacaktir. Ikinci avantaji tüm bu zahmetli yazarak azaltmak olabilir.

Otomatik Metin Fonksiyon hakkinda çok güzel bir yani, Otomatik Metin girdileri olustururken sadece metnin paragraf eklemek kalmamasidir. Ayrica, hem de paragraf uygulanmis tüm format içerir. Eger italik veya farkli renkte paragraf parçalari var ise, o zaman bu biçimlendirme uygulanacaktir.

Otomatik Metin fonksiyonu zaman ve çok para kazandiracak bir araçtir. Bu düzenli kullandiginiz araçlardan biri ve sablonlar içine dahil edilmelidir.