indir yardimci Eger online ortamlar daha iyi kontrol etmenizi saglar nasil

Indir Yardimcisi normalde tarayici penceresine kilitli flv, swf, ve diger dosya türlerini indirmek için yardimci olur Firefox için bir eklenti. Bu, son kullanici için bir çok avantaj saglar.

Eger Firefox tarayicisini kullanarak gereken bu eklenti almak için. Firefox eklentileri ve indir Yardimcisi için daha sonra arama için bir arama çevrimiçi yapmak. Tarayiciya indirmek ve yüklemek için yükleme dügmesini tiklatin.

Varsayilan olarak Firefox araç çubuguna bir simge reklami olacak. Indirebilirsiniz sayfada bazi medya oldugunda bu simge gri renkli gidecek. Ne program yapar bunun yerine bir sey akisi ne zaman gibi geçici dosyalari bu dosyayi kaydetme, bu kullanici bilgisayarda kullanici isteklerine üzerinde herhangi bir yere bu indirmenize izin veriyor.

Medya dosyalarini indirmek için bu eklenti kullanmanin bazi avantajlari vardir.

Her seyden önce, Linux flas tam ekran bazen biraz takiliyor. Eger flas indirmek ve VLC gibi bir sey ile tam ekran oynamak, bir tarayici var ürkek duygu degildir.

Eger televizyon ya da cep telefonu ayni ortam oynamak isteyebilirsiniz ve daha sonraki bir tarihte bunu tercih ederim. Herkes kendi masaüstü veya dizüstü bilgisayar izlerken medya sahiptir.

Dersler gibi medya ile,, hizli ileri edebilmek için geri güzel ve hatta gerektigi gibi parçalar üzerinde gidebilirsiniz böylece hizlandirmak. Tarayicida medya oynarken Zaman zaman, bu seçenekleri yoktur.

Eger indirme ve eklenti sadece sayfada yer alan ve tüm medya ariyor çünkü ayni zamanda da copywritten flas medya indirebilirsiniz çünkü kopyalanamaz gerekiyordu degildir dosya dagitmak olmadigini dikkatli olun.