antivirüs 360 kaldirma – antivirüs 360 kaldirma araci çok basit

Antivirus 360 veya AV360 sahte antivirüs yazilimi satin almak için ikna etmeye çalisir bir serseri antivirüs uygulamasidir. Bu uygulamayi kullanarak tararken, korkutmak sahte güvenlik uyarilari çok sayida alirsiniz. Av 360 herhangi bir virüs kaldirmaz. Simdi ne gerek sadece Antivirus 360 kaldirma aracidir.

Ben hizli bir sekilde kaldirmak için tavsiye ederiz. Bu yazilim bilgisayarinizi tarar zaman, aslinda Bilgisayarinizda Truva yayiliyor. Truva, kredi karti numarasi, banka, PC’nizi ve diger hassas bilgileri kaydettiginiz sifreler gibi tüm kisisel bilgilerinizi çalmak olacaktir. Disinda tüm bu bilgi toplama disinda, diger programlar bulastirmak ve bunlari tekrar açabilirsiniz.

AV360 genellikle emanet kaynak (normal baglanti veya P2P Peer to Peer itibaren) zip dosyasinda birlikte veya virüsten koruma yazilimi indirmek için girisimleri kötü niyetli bir web sitesini ziyaret eden multimedya dosyalarini indirdiginiz dosya üzerinden bilgisayariniza alir. Bu yazilim mükemmel böylece yüklemek için bile süpheli olmadigini çalisir.

Bilgisayar uzmani 10 disinda Antivirus 360 9 tehdit düzeyi kategorize vardir. Sana Antivirus 360 kaldirma araci almak için tavsiye nedeni budur. Gerçekten de, program ve bununla iliskili bu kayit defteri girdilerini silerek elle iplik kaldirabilirsiniz. Ama olmayan bir uzman için tavsiye edilmez.

Eger yanlis kayit defteri girdilerini silerek oldugunuzda, ölüm veya yavas çalisan bilgisayar aniden mavi ekran alirsiniz. Bu yüzden antivirüs 360 kaldirma araci almak için olmayan uzman bilgisayar vardir sizin için. En iyi birkaç dakika içinde otomatik olarak kaldirma yapacak.