Orada daha iyi bir casus yazilim programi var s

– Ne oldu?

Casus ware bir kullanici etkilesimi belirli islevleri devralacak belli bir dereceye kadar bilgisayar sahibinin bilgisi disinda ve can kendini yükler programinin bir türüdür.

Tamam böylece ne anlama geliyor?

Bu casus ware programlari bilgisayarinizin kontrol altina almak ve hatta nastier programlari likeTrojans ve virüs yüklü anlamina gelir.

– Nasil casus ware alabilirim?

Casus ware tüm farkli boyutlarda gelir, sadece bir web sayfasindaki bir baglantiyi tiklayarak veya web banner üzerine gelerek bunu elde edebilirsiniz.

Istatistiklere göre bilgisayar kullanicilarinin% 92 var bilgisayarlarda casus yazilim çesit var ve% 50 oraninda orada sistemlerde bile var hiçbir fikrim yok.

Nasil casus yazilimlara karsi kendimi savunmak?

Büyük soru, ben anti-spyware ürünleri onlarca kullanmis ve ben çok Spyware YID adli bir program en yüksek biri puan, ve bence en iyilerinden biri simdiye kadar kafaya oldugunu ögrendim için sürpriz oldugunu söylemek zorunda kendiniz görün, bir 7/24 destek hatti var ve her türlü soruya cevap olabilir. Ben çok sonuç etkilendim ve ne kadar casus yazilim aslinda vardi benim bilgisayar inanilmazdi o kadar çok casus yazilim oldugunu bilmiyordum gerçekten ögrenmek için.

Simdi bir ücret anti-spyware orada programlari ve sag çok iyi orada ne düsündügünü biliyorum, ama tek sey onlarla herhangi bir destek alamadim simdi özgür yazilim uzmanlari için ara için harika oldugunu düsünüyorum ama için Sadece kendiniz için denemek isterseniz ben, bu Spyware BOT fantastik oldugunu düsünüyorum web ve e-posta sörf gibi birini Tiklayin!