nasil çalistigini tibbi fatura dis kaynak

Daha fazla doktor ofiste hasta fatura ve sigorta konularinda islemek için dis kaynak tibbi fatura geçmek için tercih ediyor gibi, tip uzmanlari bu süreçte daha fazla ilgi aliyor.

Dis kaynakli tibbi fatura fikri kendi ofis islevleri ya da tibbi fatura dis kaynak çalismalari sürecinde degisikligi kolaylastirir nasil bir anlayis, bir eski sistem degistirme hakkinda rahatsiz olan doktorlarin kontrolü kaybetmek istemeyen doktorlar için rahatsiz edici görünse de. Tibbi fatura hizmeti PhyLogic sürecin bir iç görünüm saglar.

Süreç kagit dosyalama ve is yükünü hafifletmek için uygulama personel için hasta randevu-planlama yazilimi ile baslar. Uygulama personeli ziyaret gününde, basit önceden planlanmis ve veri girilen randevu olabilir kullanarak, hastanin ne vardi prosedürleri kapali kontrol ve veri PhyLogic elektronik olarak aktarilir.

Geri Ödeme uzmanlar, girilen bilgilere dayanarak bir iddia olusturmak ve hatalar için kontrol edin. Geri ödeme için çesitli ödeyenler için elektronik isteklerinin gönderilmesi sonra, mükellefleri ya daha sonra PhyLogic iletilir nerede dogrudan PhyLogic veya doktorun ofisine ödemeleri gönderebilirsiniz. Birçok hasta genellikle birden fazla sigorta poliçeleri ya da ödeme karsilamak yardimci gerekebilir gibi, birden iddialari genellikle dogru geri ödeme saglamak için gereklidir. Süreç tekrar edilebilir ve PhyLogic da bir iddia çözmek için bir tehdit edici olmayan ve yapici bir sekilde hastalardan toplayacak.

Süreci altinda yatan iddialari ile ilgili kontroller ve bir uygulama ofis kaçirmis olabilir ödenmemis iddia bulma sürecinde bir dizi vardir. PhyLogic da düzenli veri ve fatura raporlari ile müsterilerine sunmaktadir. Tibbi fatura çalisir ve bir doktor ofisi için neler yapabilecegini nasil bir fikir olmasi daha da mantikli hale getirir.