docx formatindaki dosyalar açma ve görüntüleme sorunlariniz

Muhtemelen bir docx biçiminde dosyayi açmak ve açmak için dogru program yoktur gerçeklestirmek için gelmeye çalisan ile karsi karsiya olan birçok durum karsilastim. Büyük olasilikla MS Word en son sürümü kaydedilen bu dosyayi aldik. Bu, Microsoft, en son Office paketi için kullandigi yeni bir standart kelime islem dosya biçimidir.

Birçok seçenek dosyayi açmak ve görüntülemek için güçlü olmak en azindan sizin gibi kullanicilar tarafindan kullanilabilir. Bazi programlar bu ötesine ve kullanicilar ayni zamanda açmis dosyanin dönüstürülmüs versiyonu düzenleme yetenegini sunuyoruz. Docx biçiminde dosyayi açmak için Microsoft ve Mac kullanicilari için en basit ve en güvenli yollarindan biri, Microsoft web sitesinden MS Word uygulama docx görüntüleyici indirmektir. Bu programi, kullanicilarin açilan dosya düzenlemek için izin vermez çünkü basit bir docx görüntüleyici gereken yere Bu küçük program durumlarda yararlidir.

Dönüstürülen dosyalari hemen hemen tüm kelime islem platformlari için kabul edilebilir bir daha genel bir biçimi olan, rtf formatindaki dosyalar içine docx dosya biçimi dönüstürme küçük yardimci programlar indirmek için düzenleme yetenegini isteyen kullanicilar için bir baska alternatif kullanilabilir. Açilan belge sayfasi ve yazi tipi biçimlendirme de dahil olmak üzere, orijinal belgeye hemen hemen ayni olacaktir. Bu hak, Ms Word uygulama yapilabilir.

Açik XML dönüstürücüler bir Mac ve PC platformlari için dönüsüm durumlari karsilamak için MS Office eski sürümleri için eklenti olarak mevcuttur. Özellikle Mac’ler için, kullanicilar docx gelen eski daha yaygin biçimde dosya dönüstürme yetenegine sahiptir üçüncü taraflardan bir masaüstü widget indirmek için edebiliyoruz.

Linux tabanli kullanicilar Açik Kaynak Open Office paketi genellikle docx den doc dosyalarini dönüstürmek için islevselligi yerlesik oldugunu bilmek mutlu olacak. Bu Open Office paketinin bir parçasi olarak Open XML araci insa yapilir. Belgeler daha sonra istediginiz gibi tam düzenlemek için hazir olacaktir. , Dosya dönüstürme farkli bir biçimde kaydederek veya docx görüntüleyici kullanarak temel seçenek vardir.