bilgisayar güvenlik yazilimi

Bilgisayar koruma yazilimi, bilgisayar ve kisisel bilgilerin istismar istenmeyen kullanimi tespit size yardimci olur. Haksiz yöntemlerle çikardi bilgi hacker avantaj kullanimi yapilabilir ve büyük mali ve gizlilik kaybina sebebiyet verebilir. Bu insanlar bilgisayar islemcisi, sabit disk alani ve ayni zamanda internet baglantisi için hedefleyecektir. Yikici virüs dagitarak onlar muhtemelen gibi bilgisayarlarin kadar kontamine olacaktir.

Örnegin Sirketler Microsoft kaynaklari ve uygun fiyatli ve etkili bilgisayar koruma yazilimi ile ilgili gelip çok para kadar kullanilabilir. Yazilim programlari bu tip tespit ve bilgisayarin yanlis kullanimini önlemek. Önlem yazilim algilama yazilimi rahatsiz edici virüs ile yapilan herhangi bir zarar tespit size yardimci olur ise, kisisel bilgilerine erisim elde geri hacker tutar. Biz, sohbet satin alma ve yatirim gibi az ya da çok önemli etkinlik bilgisayar yararlanmak isleri, bugünkü durumda, bu düzenli olarak güncel bizim bilgisayar koruma yazilimi kalkmak bizim için özü oldugu ortaya çikti vardir .

Sen hackerlar bu insanlar sonunda da bilgi ilgi olmayabilir ancak onlarin kurban olarak seçmek için yeterince zengin veya önemli degil gibi kendiniz hakkinda düsünebilirsiniz. Baska sistemlerine davetsiz bilgisayarinizin faydalanmak olabilir. kullanimi sahte kimlik onlar neden olabilir kullanilmasi E-posta örnegi hükümet kayitlari veya bankalar için diger yüksek profilli bilgisayar sistemleri içine almak için.

Internet üzerinde bir poker oyunu oynamak örnegin yapiyor bir görünüste güvenli bu hackerlar bilgisayarinizin izi için izin olabilir. Bu bilgisayar üzerinde hareket her biri yakindan takip ediliyor hepsi çok hos bir kavram olarak degil, bir sonucu olarak bilgisayar koruma yazilimi elde etmek için tercih edilir.

Bilgisayarlariniz için güvenlik verecek anti-virüs ögeleri, indirmek ya da satin. Yeni virüsler günlük olarak internette kondugunu göz önüne alindiginda, en son yazilim kurmak gerekir.